ableton | historia muzyki | diy
Twoje muzyczne płatki…

O U T

B2

Kilka dni temu zakończył się szczeciński festiwal OKNO organizowany przez Teatr Kana. Wszystkim, którzy nie byli gorąco polecam kolejne produkcje tej grupy. Na zachętę zdjęcia.

A

X

To co widać poniżej to odłamki performancu „MORT AUX VACHES EKSTRA EXTRA – RADICAL COMPUTER MUSIC”, którego autorem jest Goodiepal (Dania). Za te niezwykłe płyty zapłaciłem moim włosami. Jeden warkocz = dwa winyle. Dystrybutorem był nie zwykle sympatyczny duńczyk Poul Erik Veigaard, który stanowił fizyczną reprezentacją Goodiepal’a. Szczątkowa komunikacja odbywała się drogą internetową.

Jeszcze nie słuchałem płyt. Dlatego na razie tylko jedno skojarzenie – zwłaszcza w odniesieniu do ponizszych szlaczków
B9

B8


i planet.
B6


Mam na myśli Voyager Golden Record , najdroższego vinyla świata, zrobionego z uranu, którego czas połowicznego rozpadu wynosi 4,5 miliarda lat. To dużo. Zwłaszcza poza układem slonecznym gdzie aktualnie znajduje się płyta. Inskrypcje planet też są dość oczywiste.

Te dziwne kreski poniżej to kod, stowrzony na podstawie odległości wewnątrz Wodoru, który jest najbardziej rozpowszechnionym pierwiastkiem we wszechświecie. Więc jeżeli jesteś kosmitą i przypadkiem znajdziesz super rozpędzony pojazd kosmiczny, który udarzając w twoją planetę, wypisze tym samym jej ostatnią stronnicę, to napewno pomyślisz gdzieś w duchu – „o kurwa. przecież to Wodór!”
kod


dysk

Reklamy

Brak odpowiedzi to “O U T”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: