ableton | historia muzyki | diy
Twoje muzyczne płatki…

APP ADD DD rug

ok

męczący dzięń w pięknym Lublinie, kawa ratuje na chwilę przed snem – więc cóż jeśli nie kolejny wpis w obliczu chłodnego powietrza i zmęczonej nudy.

ok

dziś o aplikacji na iphone’a, która zdążyła już zrobić trochę zamieszania w ciągu ostatnich miesięcy. RJDJ wypuścił program, który w dużym skrócie, żongluje w czasie rzeczywistym wszystkim co wpada do mikrofonu aparatu telefonicznego, przekształcając dźwięki Twojego życia w Twój hiper indywidualny soundtrack. Pomysł prosty aczkolwiek w prezentacjach (które wklejam poniżej) wypada całkiem ciekawie.

Piszę o tym, ponieważ twórcy trafili w moje upodobania, definiując soft jako „digital drug”. Interesujący punkt wyjścia do rozmyślań nad tym czym jest technologia i czym tak naprawdę są narkotyki.

Program dostępny jest za darmo na stronie PRODUCENTA

Pozostaj oczywiście pytanie czy jest to jeszcze muzyka przez wielie „m” czy wyłącznie muzak na ponad przeciętnym poziomie. Zapraszam.Reklamy

Jedna odpowiedź to “APP ADD DD rug”

  1. […] tu cytat z bloga womusic.wordpress.com: Dziś o aplikacji na iphone’a, która zdążyła już zrobić trochę zamieszania w ciągu […]


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: