ableton | historia muzyki | diy
Twoje muzyczne płatki…

!!!

wesrjanet

DJ WORKSHOP – POZNAŃSKIE WARSZTATY DJ-SKIE
Chcesz poznać tajniki wiedzy DJ-skiej? Chcesz nauczyć się obsługiwać mikser czy gramofon, miksować, a nawet produkować całe utwory od podstaw? Chcesz dowiedzieć się jak wydawać swoją muzykę, lub promować i zorganizować imprezę?
Nie ma znaczenia wiek, płeć, kolor skóry czy orientacja – ważna jest pasja i chęć działania. Podczas trzymiesięcznego cyklu od podstaw poznawać będziemy wszystko to, co najlepszego do zaoferowania ma muzyka elektroniczna. Od budowy urządzeń DJ-skich, poprzez historię muzyki współczesnej, po wykłady i ćwiczenia.
Od marca w Poznaniu pojawia się jedyna w swoim rodzaju okazja, aby odbyć profesjonalny kurs, który nauczy wszystkich chętnych wiedzy teoretycznej jak i praktycznych umiejętności. Spotykać będziemy się cztery razy w miesiącu w klubach Elektrownia i Cute na dwugodzinnych warsztatach.

Każdy z kursantów będzie miał możliwość zapoznania się z najnowszymi urządzeniami elektronicznymi. Na kursie do dyspozycji będą m. in.: różne rodzaje gramofonów i CDJ-ów, miksery, kontrolery MIDI, samplery, syntezatory, monitory studyjne i wiele, wiele innych.

Kursy DJ-skie to jedyna możliwość w Poznaniu i jedna z niewielu okazji w Polsce aby poobcować z profesjonalnym sprzętem, ale też i z doświadczonymi DJ-ami i producentami.

Na większości zajęć pojawiać się będą goście – za każdym razem fachowcy w swoich dziedzinach. Wykładać będą uznani producenci, DJ-e z wieloletnim doświadczeniem, turntabliści czy promotorzy i organizatorzy rozmaitych eventów.
Podczas tych trzech miesięcy każdy z uczestników zdobędzie potężną wiedzę i praktyczne umiejętności, które będzie mógł dalej wykorzystać. A my w tym pomożemy.
Wśród najaktywniejszych uczestników rozlosowane zostaną nagrody:
– wejściówki na imprezy w Poznaniu
– możliwość wydania EP-ki poprzez Music Extremer która dostępna będzie w sklepach internetowych na całym świecie (więcej info na http://www.musicextremer.com)
– możliwość wydania albumu poprzez Music Extremer
– zagranie seta na jednej z imprez w Poznaniu, w jednym z lokalnych klubów
Istnieje możliwość wykupienia karnetu na cały kurs w cenie 500 zł, jak i jednomiesięcznego cyklu czterech warsztatów w cenie 160 zł.
Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, pisz na DJWorkshop1@gmail.com i przyjdź na spotkanie organizacyjne 3. marca do klubu Elektrownia na ulicy Św. Marcin 23 (w bramie).
Do zobaczenia!

Reklamy

Brak odpowiedzi to “!!!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: